EAA wydało Flight Test Manual dla samodzielnie zbudowanych konstrukcji

Stowarzyszenie Lotnictwa Eksperymentalnego (EAA) wydało nowa edycję instrukcji Flight Test Manual. Założeniem twórców publikacji jest wdrożenie profesjonalnych procedur w locie przez społeczność amatorsko budowanych statków powietrznych. Zgodnie z EAA, 47-stronicowy podręcznik zawiera opis programu testów w locie samodzielnie zbudowanych konstrukcji, a także 19 kart, które mogą być przewożone w kokpicie w celu szybkiego odniesienia się do konkretnych sytuacji w locie i zebrania danych z prób. Karty testowe są zbliżone do tych używanych przez zawodowych pilotów cywilnych, jak również wojskowych. "Niniejsza instrukcja jest wynikiem wieloletniej pracy EAA, naszych wolontariuszy z Homebuilt Aircraft Council oraz komitetu ds. bezpieczeństwa zarządu EAA" - powiedział Sean Elliott, wiceprezes EAA ds. bezpieczeństwa. Niniejsza instrukcja jest częścią wysiłków EAA, mających na celu wypełnienie, a nawet przekroczenie zaleceń Krajowej Rady Bezpieczeństwa Transportu (NTSB) dotyczących poprawy bezpieczeństwa samolotów amatorskich, szczególnie w początkowych godzinach prób w locie. W podręczniku Flight Test Manual zawarto wskazówki i przebieg procesu zbierania danych w celu uproszczenia programu testów w locie. Pozwala to pilotom na pełne zrozumienie działania, cech i ograniczeń samolotów. Dokument został również przygotowany jako podręczny odnośnik, który może znajdować się na pokładzie podczas przyszłych lotów. Publikacja jest jednym z etapów współpracy EAA z FAA, zawiązanej celem stworzenia nowego, alternatywnego programu testów w fazie I, wykorzystując podstawę opartą na wymaganiach nadzoru lotniczego. "Wskaźnik wypadków dla samolotów amatorskich jest na historycznie niskim poziomie, ale nieustannie dążymy do ciągłej jego poprawy właśnie poprzez edukację" - powiedział Elliott. "EAA jest liderem w tej dziedzinie od ponad 60 lat i nadal rozwija nowe programy, które przynoszą korzyści lotnictwu prywatnemu", dodał. Flight Test Manual Stowarzyszenia Lotnictwa Eksperymentalnego jest dostępny online (LINK) w cenie 17,95 USD dla członków EAA i 22,95 USD dla pozostałych. Źródło: GA News

Komentarze

 1. There's noticeably a bundle to find out about this. I assume you made certain good factors in features also. online casinos for us players

  OdpowiedzUsuń
 2. Znakomity Artykuł, ciesze się ze mogłem go przeczytać. :) Akcesoria do ssaków medycznych. Sprzęt rehabilitacyjny. Maski do inhalacji. Inhalatory. Akcesoria. Filtry. Sklep medyczny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wyższa Szoła Zarządzania i Bankowości www.wszib.poznan.pl - polecam bardzo te studia. Świetni wykładowcy i bardzo ciekawe zajęcia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć, chciałbym poinformować opinię publiczną, że pan Frank, prywatny pożyczkodawca pożyczki, musi otworzyć możliwości finansowe każdemu, kto potrzebuje pomocy finansowej. Udzielamy pożyczek o oprocentowaniu 2% dla osób fizycznych, firm i firm w jasnej i zrozumiałej formie i warunkach. skontaktuj się z nami dzisiaj przez e-mail na (mrfrankloanfirm63gmail.com@gmail.com)
  Whatsapp +491639478840 lub
  WhatsApp +2348100367800

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty