Lotnisko Chopina najlepsze w Polsce
Warszawskie Lotnisko Chopina zostało uznane za najlepsze lotnisko w Polsce w plebiscycie miesięcznika Business Traveller Poland. To już druga taka nagroda dla warszawskiego portu. 
Nagrody przyznawane są na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród polskich podróżujących biznesmenów, w tym prezesów i członków zarządów największych polskich firm. Lotnisko Chopina zostało uznane ich głosami za najlepszy i najbardziej przyjazny port lotniczy w Polsce, wyprzedzając lotniska we Wrocławiu i Katowicach.

– To dla nas wielki zaszczyt i miłe wyróżnienie. Osoby podróżujące w celach biznesowych stanowią szczególną grupę naszych klientów i dla nich oferujemy specjalne usługi w najwyższym standardzie. Z roku na rok oferta naszych salonów biznesowych i salonów VIP cieszy się coraz większą popularnością i zyskuje wysokie uznanie pasażerów. Nagroda miesięcznika Business Traveller jest wyraźnym potwierdzeniem tej dobrej opinii – mówi Robert Stankiewicz, kierownik działu public relations Lotniska Chopina. 
– Nagrody Business Travellera to wiarygodny przewodnik po dobrych podróżach w wymagających czasach – dodaje Robert Grzybowski, wydawca polskiej edycji magazynu.
To już kolejne wyróżnienie dla Lotniska Chopina w konkursie Business Travellera. Tytuł najlepszego lotniska w Polsce warszawski port otrzymał również w zeszłorocznej edycji konkursu.
W 2014 r. Lotnisko Chopina obsłużyło 10,6 mln pasażerów – to drugi najlepszy wynik w historii portu. Źródło: Lotnisko Chopina

Komentarze

Popularne posty