ACJ330neo zabierze na pokład tylko 25 pasażerów

Holograficzny globus, sypialnia z wielkim łóżkiem, półokrągłe kanapy, łazienka z prysznicem - tak wygląda wnętrze ACJ330neo, czyli jednego z największych samolotów Airbusa w wersji zaadaptowanej na prywatny odrzutowiec. 


Europejski producent samolotów zaprezentował nowy wystrój kabiny pasażerskiej pod nazwą "Harmony". Holograficzny globus, sypialnia z wielkim łóżkiem, półokrągłe kanapy, łazienka z prysznicem - tak wygląda wnętrze ACJ330neo, czyli jednego z największych samolotów Airbusa w wersji zaadaptowanej na prywatny odrzutowiec. Europejski producent samolotów zaprezentował nowy wystrój kabiny pasażerskiej pod nazwą "Harmony".

ACJ330neo pomieści 25 osób i może pokonać trasę 17,4 tys. km lub przebywać 20 godzin w powietrzu. Jak zapewnia Airbus, to wystarczy na lot non-stop z Europy do Australii. ACJ330neo ma być ofertą np. dla głów państw i oficjalnych rządowych delegacji."Długi lot to czas na produktywną pracę, interakcje z innymi ludźmi, jak również na wypoczynej. Koncepcja kabiny ACJ Harmony jest stworzona, by zapewnić je wszystkie" - powiedział Benoit Defforge, prezes ACJ, cytowany w komunikacie. Kabina Harmony debiutuje w ACJ330neo, może jednak być zastosowana również na pokładzie samolotów z rodziny Airbus A350 XWB, czyli konkurentów Boeingów 787 Dreamliner i B777. Źródło: Business Insider

Komentarze

Popularne posty