Singapore Airlines zainwestują w wyposażenie 19 maszyn typu Boeing 777Singapore Airlines zainwestują US$ 325 mln w wyposażenie 19 maszyn typu Boeing 777-300ER - w produkt kabinowy najnowszej generacji, a mianowicie nowe fotele we wszystkich klasach oraz najbardziej zaawansowany na świecie system rozrywki pokładowej.  

Ten znaczący program inwestycji zapewni jednorodność całej floty B777-300ER Singapore Airlines, z produktem kabinowym następnej generacji, który jest nowym wyznacznikiem dla segmentu przewozów lotniczych typu premium.

Singapore Airlines wprowadziły nowy produkt kabinowy we wrześniu 2013, kiedy dostarczono pierwsze z ośmiu maszyn B777-300ER, dodatkowo zamówionych w Boeing’u. Program podnoszenia standardów ogłoszony dzisiaj dotyczy tego samego produktu, w który zostanie wyposażonych 19 samolotów B777-300ER, które są w naszej flocie. Prace montażowe rozpoczną się na początku 2015 roku i będą zakończone do września 2016 r. 

- Opinie o naszym produkcie najnowszej generacji były bardzo pozytywne i nasi pasażerowie proszę o zainstalowanie go w innych samolotach. I wysłuchaliśmy ich, powiedział Mr. Mak Swee Wah, Vice Prezes d/s Handlowych. 

- Ta znacząca inwestycja wyraża nasze zaangażowanie w nieustanne ulepszanie naszych produktów i usług, a także nasze niezmienne przekonanie co do przyszłości segmentu lotniczego typu premium - z pełnym serwisem.  Aktualnie nowy produkt kabinowy jest dostępny na wybranych rejsach do Londynu (Heathrow) oraz do Tokio (Narita). Został wprowadzony po ponad dwóch latach pracy renomowanych, światowych firm designerskich, w tym BMW Group Designworks USA i James Park Associates.

Nowy fotel First Class oferuje większy komfort, który daje panel zamontowany na stałe z tyłu oraz po bokach fotela, aby pasażer miał więcej prywatności. Umieszczony w nowoczesnej, przyjaznej kabinie fotel cechuje także ergonomicznie dopasowana tapicerka, regulowany zagłówek, oraz dostosowywane do potrzeb oświetlenie. Łóżko ma 89 cm szerokości i w nowej wersji - 208 cm długości, i jest jednym z największych podniebnych łóżek w First Class. Źródło: PRTL

Komentarze

Popularne posty