Eurolot nawiązał współpracę z nową polską linią lotniczą 4You AirlinesEurolot nawiązał współpracę z nową polską czarterową linią lotniczą 4You Airlines w zakresie wykonywania rejsów czarterowych. Loty będą realizowane przez trzy Airbusy A320, które zabiorą pasażerów na wakacje z 9 polskich miast do najpopularniejszych kurortów zagranicznych - ustalił Forsal.pl.
Spółka potwierdza, że pierwsze rejsy z turystami zostaną wykonane na początku czerwca tego roku, a samoloty będą latać z Gdańska, Katowic, Warszawy, Poznania, Wrocławia, Łodzi, Krakowa, Rzeszowa oraz Bydgoszczy do takich wakacyjnych kierunków jak Egipt, Tunezja, Grecja i Turcja. Wycieczki do tych miejsc będą sprzedawane m.in. przez jedno z największych biur podróży w Polsce – Alfa Star oraz przez inne wiodące biura podróży przy współpracy z firmą Globe Travel Services.
- Powstanie nowych linii lotniczych to potrzeba chwili. W ostatnich latach dochodziło do sytuacji, że biura podróży nie miały czym wysyłać swoich turystów w świat. Działalność w początkowym okresie będzie prowadzona we współpracy z Eurolotem.
Linie 4You obsługiwać będą wyłącznie loty czarterowe polskich touroperatorów - mówi Krzysztof Strzylak, Prezes Zarządu BP Alfa Star S.A. Jednak w ramach współpracy Eurolot zostanie oficjalnym przewoźnikiem dla spółki 4You Airlines tylko do czasu uzyskania przez nią certyfikatu AOC (przyznawanego przez ULC) oraz koncesji na prowadzenie działalności czarterowej. Wszystkie rejsy będą wykonywane początkowo z użyciem kodu (tzw. callsign) Eurolotu czyli „K2” – zastrzegają w Eurolocie. Źródło: forsal.pl, Foto- materiały prasowe Eurolot


Komentarze

Popularne posty