Nowy sezon "Top Wings" wystartował na antenie TVN Turbo!3 maja widzowie TVN Turbo zostali porwani w kolejną podróż po świecie latania. W nowej serii „Top Wings” prowadzący program i zawodowy pilot Wojciech Dobrzeniecki podejmie kolejne podniebne wyzwania.
Pierwszą serię "Top Wings", która emitowana była jesienią 2013, obejrzało ponad 1 mln mężczyzn w wieku 16-49 lat. Program jest dobrze dopasowany do męskiej widowni: affinity index dla grupy M 16-49 wynosi 168!
W nadchodzącym sezonie adrenalina sięgnie zenitu. Redakcja programu wzbije się w powietrze w towarzystwie mistrzów awiacji. Sprawdzi czy samochód może być szybszy od samolotu, jak przebiega lot ekskluzywnym odrzutowcem oraz jak powstają śmigłowce. Odwiedzi największe imprezy lotnicze, a prowadzący program wprowadzi widzów w tajniki lotnictwa wojskowego. W „Top Wings” znajdą się także porady jak zostać pilotem samolotu pasażerskiego oraz odpowiedź na pytanie: Czym naprawdę jest miłość do latania? Druga seria „Top Wings” to także lotnicze ciekawostki, niepopularne wynalazki oraz widoki zapierające dech w piersiach!
Emisja "Top Wings" w każdą sobotę o godz. 20:00.
Źródło: TVN

Komentarze

Popularne posty