Prezes PLL LOT prezentuje w Chicago specjalną ofertę LOT-uSebastian Mikosz prezentuje w Chicago specjalną ofertę LOT-u na jesień i zimę skierowaną na rynek USA i Kanady. Od prawie roku wszystkie połączenia dalekodystansowe polskiego przewoźnika obsługują boeingi 787. Specjalna oferta dotyczy lotów z Chicago, Nowego Jorku i Toronto do Warszawy. Przez najbliższe dwa tygodnie podróżni z USA i Kanady będą mogli kupować bilety na okres jesień 2014 – wiosna 2015 roku od 709 dolarów w obie strony. Promocja rozpocznie się dziś o północy.
Dreamlinery LOT-u wykonały już ponad 2300 rejsów, przewiozły pół miliona pasażerów i przebyły 16 431 017 km. Spędziły w powietrzu 19 216 godzin.
W ramach regularnej siatki połączeń Boeingi 787 LOT-u docierają bezpośrednio z Warszawy do Chicago, Nowego Jorku, Toronto i Pekinu. Od roku realizują również rejsy czarterowe do największych kurortów świata. W sezonie zimowym 2014/15 polecą na Kubę i Sri Lankę oraz do Dominikany, Wenezueli, Tajlandii, RPA, Wietnamu, Meksyku.
LOT jest obecny na rynku Ameryki Północnej od ponad czterech dekad. Jest jedyną europejską linią, która wszystkie bezpośrednie połączenia z centrum Europy obsługuje boeingami 787 dreamliner. Na początku maja do floty polskiego przewoźnika dołączył szósty dreamliner „Franek", pierwsza maszyna która otrzymała imię. Nadali je pasażerowie, w konkursie internetowym zorganizowanym w roku 85-tych urodzin polskiego przewoźnika. Źródło: turystyka.rp.pl

Komentarze

Popularne posty