Przedłużony termin składania ofert na zakup 2 samolotów dla LPR

Do 29.09.2018 r. został przedłużony termin składania ofert na zakup 2 (dwóch) fabrycznie nowych jednakowych samolotów o napędzie turboodrzutowym dla specjalistycznego zespołu ratownictwa medycznego i transportu sanitarnego.
Dostarczone samoloty przeznaczone będą do wykonywania zadań przez specjalistyczny zespół ratownictwa medycznego i transportu sanitarnego w dzień i wnocy, w warunkach pełnej i ograniczonej widzialności oraz w warunkach lotów wg przepisów IFR.
Samoloty muszą mieć rozpiętość skrzydeł nie większą niż 23 m, długość całkowitą nie większą niż 20 m, wysokość całkowitą nie większą niż 6,5 m, maksymalną masę startową nie większą niż 16500 kg.
Dostarczone samoloty muszą: posiadać dwa GPS zintegrowane z awioniką, jako systemy nawigacyjne dalekiego zasięgu (LRNS), być wyposażone w pełni zintegrowaną awionikę z układem kokpitu "Glass Cockpit", być wyposażone w pełni zintegrowany z pozostałą awioniką radar pogodowy zapewniający niezależne wskazania w trybie nawigacyjnym dla pilota zajmującego fotel po lewej stronie i dla pilota zajmującego fotel po prawej stronie, być wyposażone w awionikę wyświetlającą Elektronicznie Wizualizowane Karty Podejścia, być wyposażone w system wyświetlający Elektronicznie Wizualizowane Drogi Lotnicze IFR na monitorach awioniki. Ale to tylko niektóre wymagane parametry określone prez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe 20 sierpnia br.

Dostarczone do 29.09.2018 r. do godz. 11:00 oferty zostaną otworzeone tego samego dnia o godz. 13:00.

Komentarze

Popularne posty