Polisa od opóźnionych lotów

Jeśli lot będzie opóźniony o co najmniej dwie godziny, klienci ubezpieczyciela Post Office będą mogli bezpłatnie skorzystać z dostępu do komfortowych poczekalni na ponad 300 lotniskach. Post Office, jedna z brytyjskich firm ubezpieczeniowych specjalizująca się między innymi w polisach turystycznych, przygotowała ofertę skierowaną do klientów linii lotniczych. Jeśli lot będzie spóźniony o co najmniej 2 godziny, będą oni mogli skorzystać - bez dodatkowych opłat - ze wszystkich usług oferowanych przez jedną z 650 poczekalni na ponad 300 lotniskach. Usługa jest darmowa dla klientów, którzy wykupią ubezpieczenie turystyczne w wersji "premier" lub "premier plus" i zgłoszą swój lot minimum 24 godziny przed jego rozpoczęciem. Post Office podaje, że oferta powstała na prośbę klientów, którzy chcieli mieć wsparcie w czasie, gdy czekają na opóźniony samolot. Według informacji ubezpieczyciela w 2015 roku opóźnienia lotnicze objęły ponad 3 miliony pasażerów podróżujących z lub do Wielkiej Brytanii. Przez ostatnie 12 miesięcy analizowaliśmy nasze ubezpieczenia turystyczne, by mieć pewność, że są rozwijane w sposób zaspakajający zmieniające się potrzeby naszych klientów – mówi Rob Clarkson, dyrektor zarządzający Post Office Money Insurance. – W rezultacie stworzyliśmy usługę assistance na wypadek opóźnienia lotu. Dając klientom dostęp do poczekalni, mamy nadzieję, że sprawiamy, iż podróż będzie tak bezstresowa, jak to tylko możliwe – konkluduje Clarkson. (rp.pl)

Komentarze

 1. Jestem pod wrażeniem. Świetny artykuł.

  OdpowiedzUsuń
 2. Akurat ja nigdy z takich rzeczy nie korzystałem, ale bardzo możliwe, ze kiedyś taka polisa może się przydać. Na ten moment najbardziej korzystam z porównywarki ubezpieczeń https://kioskpolis.pl/ i jestem zdania, że jest to najlepszy wybór. Tym bardziej, że mi zależy jak najbardziej na najtańszych składkach, a tam właśnie takie uzyskuję.

  OdpowiedzUsuń
 3. Takiej sytuacji nigdy nie miałam, ale dane mi było słyszeć o tych ubezpieczeniach. W sumie ja tego nie wykupowałam, ale bez chwili zawahania zdecydowałam się na ubezpieczenie na życie https://cuk.pl/ubezpieczenia/zycie-i-zdrowie/na-zycie które jak dla mnie jest bardzo ważne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawy wpis. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty