Skrzydlata Europa w Gliwicach!

Wystawa lotnicza oraz wiele wydarzeń przygotowanych z myślą o miłośnikach samolotów, ale także nauki i dobrej zabawy, przygotowała w listopadzie Europa Centralna w Gliwicach! EC we współpracy z Aeroklubem Gliwickim przygotowuje specjalną ekspozycję. Znajdą się na niej samoloty, do których będzie można wsiąść w trakcie każdego z weekendów oraz w dni robocze od godz. 15:00 do 20:00, a także wysłuchać opowieści eksperta na jego temat. 
W cztery weekendy listopada, począwszy od 7 listopada będzie działać także specjalna strefa modelarska. Będzie tam można nie tylko stworzyć swój własny model, ale także obejrzeć kilka wyczynowych „miniaturek” oraz wziąć udział w najprawdziwszym oblatywaniu stworzonych samolotów. Zajęcia poprowadzą doświadczeni instruktorzy. 
W każdy weekend, od 7 listopada, w trakcie trwania wystawy będzie można także odwiedzić specjalne stoisko strefy spadochronowej Silesia. W kolejnych podniebnych tygodniach w Europie Centralnej czekają m.in. eksperymenty związane z grawitacją, powietrzem, warsztaty rakietowe, robotyczne spotkanie z LEGO i spotkanie z dronami oraz technologią rozszerzonej rzeczywistości. W trakcie odlotowego listopada w Europie Centralnej będzie można także wygrać lot helikopterem nad Gliwicami. Więcej szczegółów już wkrótce na stronie wydarzenia. Na wyjątkową podróż do przestworzy w Europie Centralnej zapraszamy od 7 do 29 listopada. We współpracy z Aeroklubem Gliwickim organizatorzy przygotowali wyjątkową wystawę, która zachwyci nie tylko miłośników latania. Do zobaczenia! Źródło: Europa Centralna

Komentarze

Popularne posty