Iberia wprowadza aplikację do sprawdzania wymiarów bagażu podręcznego przy pomocy telefonu

Iberia dodała nową funkcję do swojej aplikacji na smartfony, która umożliwia klientom korzystanie z telefonów w celu sprawdzenia, czy wymiary ich bagażu podręcznego mieszczą się w dopuszczalnych granicach. Po szybkim skanowaniu za pomocą telefonu aplikacja natychmiast poinformuje, czy bagaż może być przewożony na pokładzie, czy też musi zostać odprawiony.
Prawie wszystko jest możliwe dzięki aplikacji. Aplikacja pozwala też na zablokowanie rezerwacji na 24 lub 72 godziny, zeskanowanie karty kredytowej w celu automatycznego uzupełnienia danych (imię, nazwisko, numer karty, data ważności itp.) podczas dokonywania zakupu, uzyskanie karty pokładowej lub pobranie dowolnej publikacji prasowej z oferty 7000 tysięcy międzynarodowych publikacji.
Przy pomocy aplikacji można dokonać rezerwacji wynajmu hoteli lub samochodów oraz uzyskać bezpośredni dostęp do spersonalizowanych przewodników turystycznych. Aplikacja Iberia oferuje również informacje o wydarzeniach i pokazach odbywających się podczas pobytu w miejscu docelowym, aby pomóc klientowi w przygotowaniu planów podróży.
 Aplikacja Iberia w liczbach:
  • 700 000 aktywnych użytkowników, z roczną stopą wzrostu około 20%.
  • 479,000 aplikacji pobranych na urządzeniach z Androidem i 225 000 na telefonach i-phone.
  • Średnio 100 000 nowych instalacji każdego miesiąca i miesięczny wzrost o około 11%.
  • Jedna trzecia wszystkich zapytań skierowanych do Iberii odbywa się obecnie za pośrednictwem smartfonów.
 Źródło: Iberia

Komentarze

Popularne posty