Najnowocześniejszy B773ER Emirates na trasie do Warszawy



Od 1 grudnia br. przewoźnik Emirates wprowadzi Boeinga 777-300ER do obsługi połączeń z Polską. W nowym samolocie znajdą się prywatne kabiny w klasie pierwszej, rozkładane do pozycji leżącej fotele w klasie biznes oraz wielokrotnie nagradzany system rozrywki pokładowej ice we wszystkich klasach. Dzięki samolotowi oferowanie na trasie wzrośnie o 1722 miejsc tygodniowo. W nowym samolocie znajdą się prywatne kabiny w klasie pierwszej, rozkładane do pozycji leżącej fotele w klasie biznes oraz wielokrotnie nagradzany system rozrywki pokładowej ice we wszystkich klasach. Dzięki samolotowi oferowanie na trasie wzrośnie o 1722 miejsc tygodniowo.
B777-300ER w trzyklasowej konfiguracji będzie wyposażony w osiem prywatnych kabin w klasie pierwszej, 42 rozkładane do pozycji leżącej fotele w klasie biznes oraz 310 komfortowych siedzeń w klasie ekonomicznej. Samolot ten cieszy się dużą sympatią pasażerów Emirates i stanowi trzon floty przewoźnika. Obecnie linie dysponują 104 Boeingami 777-300ER i zamówiły 48 kolejnych. Zmiana przyniesie wzrost oferowania na W lutym minął drugi rok działalności linii Emirates w Polsce. W ciągu tego czasu obsłużyliśmy 330 tysięcy pasażerów podróżujących z i do Warszawy, a zapotrzebowanie na te loty wciąż rośnie. Sukces ten sprawił, że postanowiliśmy zwiększyć zdolność przewozową na tej trasie – powiedział Maciej Pyrka, Country Manager Emirates na Polskę. Dzięki wprowadzeniu tego niezwykle nowoczesnego samolotu do obsługi połączenia z Warszawą, pasażerowie z Polski będą mogli spodziewać się jeszcze większego komfortu podróży liniami Emirates do Dubaju i innych miast z naszej siatki – dodał Pyrka.
Wprowadzenie Boeinga 777-300ER pozytywnie wpłynie również na polski import i eksport dzięki usługom Emirates SkyCargo. Na trasie z/do Warszawy samolot ten będzie w stanie przewieźć w luku bagażowym do 23 ton cargo w każdą stronę, zwiększając tym samym zdolność przewozową o 84 tony tygodniowo. Linie Emirates SkyCargo to jedyny przewoźnik na polskim rynku oferujący codzienne połączenia obsługiwane przez samolot szerokokadłubowy. Źródło: MSLGROUP

Komentarze