Cirrus Aircraft wspiera Tour de Pologne

Przedstawicielstwo producenta samolotów, które od lat znajdują się na pierwszych miejscach rankingów sprzedaży światowej, został oficjalnym partnerem wyścigu Tour de Pologne. Wyścig wystartuje z Krakowa już 3 sierpnia, a zakończy 9 sierpnia metą w Bukowinie Tatrzańskiej. Impreza kolarska zaliczana do cyklu UCI World Tour, organizowana przez Czesława Langa, uznawana jest za najważniejszą i największą w Europie Środkowej i Wschodniej.
Firma z siedzibą w Duluth w Stanach Zjednoczonych wraz z ośrodkiem szkolenia lotniczego Aero Poznań, będącym również Europejskim Centrum Symulatorowym Cirrusa, są pierwszymi w historii partnerami Tour de Pologne (TdP) działającymi w branży lotniczej.
Samoloty Cirrus to nie tylko piękne, ale także niezwykle bezpieczne i dynamiczne maszyny. Cieszymy się mogąc rozpocząć współpracę z takim partnerem z rynku lotniczego – marką uznaną i docenianą.” – mówi Czesław Lang – wybitny polski kolarz, wicemistrz olimpijski, zwycięzca TdP z 1980 roku, a obecnie Dyrektor Generalny Wyścigu. Dla nas, jako przedstawiciela samolotów marki Cirrus na rynek polski, litewski, łotewski oraz estoński, to ogromny zaszczyt i przyjemność, uczestniczyć w tak wyjątkowym i prestiżowym wydarzeniu jakim jest Tour de Pologne – mówi Jarosław Przybyła, Prezes Zarządu Cirrus Aircraft Poland & Baltics. – Mamy świadomość, że ten wyjątkowy wyścig jest stałym punktem kalendarza największych i najbardziej docenianych na świecie tourów, stąd nasze partnerstwo i chęć propagacji lotnictwa wśród miłośników kolarstwa, oraz kolarstwa wśród entuzjastów awiacji.
Zgodnie z raportem General Aviation Manufacturers Association (GAMA) za rok 2018, wszystkie 4 modele samolotów marki Cirrus, produkowane przez koncern z Duluth znajdują się wśród 10 najczęściej kupowanych na świecie samolotów z segmentu General Aviation – z czego Cirrus SR22T plasuje się na miejscu pierwszym, a SR20 na miejscu drugim. Źródło: Cirrus Aircraft

Komentarze

Popularne posty